Plastové vedro bez lievika s mierkou 20 L - Zelené

Kód: 2136
1 hodnotenie
3,12 € / ks 2,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Záhradné plastové vedro bez lievika s mierkou 20 Litrov - Zelené s kovovou ručkou a spevneným dnom vyrobené z regranulátu PP/PE. Výška bez ručky 28 cm a horný priemer 37 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vedrá sú vyrábané z regranulátu PP/PE a pridaním konkrétneho farbiva. Pre praktickejšie využitie je z vnútornej strany vyznačená litrážna stupnica v stupnici po 2 litroch.

Nová moderná kovová profilovaná rukoväť je k vedrám upevnená cez vytvorený otvor, tak, že ukončenie s dorazom smeruje dnu, čo má za výhodu, že z bočných strán vedier nevytŕčajú neopracované ukončenia rukoväte. Vďaka tomu nemá vedro po bočných stranách ostré hrany, ktoré sú ako háčik a často sa dokázali o niečo zachytiť alebo niečo poškriabať.

Vedra vo farebnom prevedení majú oproti čiernym stavebným vedrám lepšie ošetrený povrch – sú hladšie a tým lepšie použiteľné pre rôzne druhy obsahu . Farebné vedra majú aj hrubšie steny a spevnené dno, vďaka čomu sú tieto vedrá pevnejšie. Celkovo sú vedra vo farebnom prevedení estetickejšie a pevnejšie ako čierne stavebné vedra.

Vedra nie sú certifikované pre potravinárske účely!!!

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové vedrá bez lievika
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.63 kg
Hmotnosť: +/- 5%
Výška: 280 mm.
Výška s ručkou: 450 mm.
Horný priemer: 370 mm
Dolný priemer: 290 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: