Plastový sklz s násypkou

Kód: 2117
1 hodnotenie
122,40 € / ks 102 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
15.7.2022

Plastový sklz s praktyckou násypkou, odoberateľným krytom a kotviacim spevnením pre bezpečné uchytenie do nosnej konštrukcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastový sklz s násypkou a krytom je vyrobený z kvalitných PE materiálov, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou pri dostatatočnej pružnosti čo v kombinácií týchto vlastnosti materiálu zabezpečuje vysokú pevnosť o oteruvzdornosť týchto sklzov. Vlastnosti PE materiálov sa vyznačujú aj vysokou odolnosťou voči UV žiareniu a teplotám čo má za následok, že vsypy sú plne funkčné v horúcich letných a taktiež aj v studených zimných dňoch čo zabezpečuje ich celoročné využitie. Sklzy sú vyrobené z kvalitných certyfikovaných a plne recyklovateľných materiálov a pri hrúbke steny až 5,5 milimetra, čo je zapezpečené aj certyfikátom zhody, majú dlhú životnosť pri vysokom zaťažení.

Sklz s násypkou je dielec, ktorý začína celú sústavu potrubia pre vertikálnu dopravu sypkých materiálov a slúži na vsypovanie prepravovanej hmoty do dopravného potrubia. Dielec s násypkou sa vkladá do nosnej konštrukcie, ktorá je upevnená do stavebného otvoru. Tento dielec má po obvode spevnené výstupky, ktoré slúžia ako dorazy na ktorých drží násypka v nosnej oceľovej konštrukcíí. Praktycká a dostatočne šyroká násypka umožňuje pohodlné vhadozovanie alebo vsypavanie prepravovaného materiálu do potrubia. Vrchna prykrývka slúži ako kryt proti dažďu a zadržiava aj vracajúci sa prach z potrubia. V prípade ak je ptrebné mať spúšťacie potrubie s viacerými násypkami sa plastový kryt odoberá a vkladá sa do násypky základný plastový sklz čím dokážeme vytvoriť spúšťacie potrubie s viacerými miestami pre plenie s prepravovaným materiálom, ktorý dokážeme dopraviť do jedného spoločného miesta. 

Spájaním týchto dielcov dokážete vytvoriť potrubie pre vertikálnu dopravu sypkých materiálov na požadovanú dĺžku a tak dopraviť spúšťaný materiál na presne požadované miesto. Prioritne sa tento dopravný systém využíva na spúšťanie stavebnej sutiny a odpadu priamo do prepravného kontajnera, ale využitie si nájde pri akomkoľvek sypkom materiáli, ktorý potrebujete vertikálne dopraviť na presne určené miesto. Tým, že sa materíál prepravuje takmer v uzavretom priestore, je zabránené tomu aby materiál opustil riadenú dráhu prepravovania a tak sa mohol stať nebezpečným pre okolie a samozrejme je aj znížená prašnosť pri riedenom spúšťaní materiálov pomocou sklzou.

Zmontované dopravné potrubie môže byť kolme na podlahu len v prípade prepravovania ľahkých a sypkých materiálo ako napr. obylie alebo piloviny. V prípade ak sa jedná o materiály ako je stavená suť musí byť potrubie uložené pod nejakým uhlom  tak aby sa prepravovaný materiál kĺzal a nie voľne padal. Voľbou úhla vieme čiastočne ovplyvniť aj rýchlosť prepravy tovarov v potrubí, avšak úhol nesmie byť príliž veľky aby prepravovaný materiál v potrubí nebol brzdený. Doporučuje sa dopravné potrubie upevniť na každých 10 m potrubia o pevnú konštrukciú (lešenie), alebo o budovu.

Konštrukčný nákres s rozmermi:

sklz-na-stavebnu-sut_s_nasypkou_rozmery

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové sklzy na stavebnú suť
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie