Upozornenie!!! Objednávky vytvorené od 10. 08. budú z dôvodu KRÁTKEJ dovolenky vybavované od pondelka 15.08.. Ďakujeme za porozumenie.

Plastová bezodtoková nádrž BOLT - Žumpa 1000 Litrov

Kód: 2113
Novinka
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
Bezodtoková nádrž BOLT - Žumpa 1000 Litrov
336 € / ks 280 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

Podzemná monolitická, bezodtoková nádrž na zber odpadových vôd BOLT - ŽUMPA 1000 Litrov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podzemné nádrže pod označením BOLT - Žumpa sú plastové monolitické nádrže určené  na zber a skladovanie spláškovej vody s kapacitou 1 000, 2 500, 3 500, 5 000 a 7 000 Litrov. Nádrže sú vyrábané technológiou rotačného odlievania z PE čim vzniká jednoliaty – monolitický produkt, ktorý svojou konštrukciou bez spojov a zvarov garantuje dokonalú nepriepustnosť tekutín a je eliminované riziko uvoľnenia spojov alebo prasknutie  zvarov  a tým vytvorenie trhliny v plášti nádrže čím je zabránené úniku tekutín do pôdy. Nádrže svojím chemickým zložením garantujú chemickú stabilitu od nežiadúcich vplyvov od veľkého množstva látok, ktoré môžu byť v nádržiach zhromažďované. Kombinácia chemického zloženia s dostatočnou hrúbkou steny, ktorá je u každého produktu kontrolovaná pracovníkom kvality röntgenovou metódou, zabezpečuje dostatočnú pružnosť stien pri zaťažení alebo pri rozpínavosti materiálov vplyvom zmeny teplôt čim je garantovaná ich stabilita a bezproblémová prevádzka po dlhé roky.

 

Monolitická nádrž na zber splaškových vôd BOLT - ŽUMPA 1000 Litrov určená pre zber odpadových vôd z obydlí občasným využitím alebo obydlí s menším počtom osôb ako napríklad záhradne domčeky alebo víkendove chaty. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Nádrž sa vyrába so vstupným otvorom o priemere 440 mm. a revíznym otvorom o priemere 270 mm.. Nádrž njeje prietoková a je vybavená vstupným otvorom s tesnením o veľkosti DN110, ktorý je uložený v nadstavci revízneho otvoru. Vstupný otvor v revíznom nadstavci už osadený  výrobcom a úlohou  užívateľa je len nádrž správne osadiť do výkopu a napojiť nádrž k prítoku a nádrž sa môže používať. 

V prípade potreby predĺženia otvorom pri hlbšom osadení nádrže používame pre predĺženie otvorov tieto nádstavce:

                       Revízny otvor: Predĺžovaci nadstavec pre revízny otvor H 200

                      Vstupný otvor: Predĺžovaci nadstavec pre vstupný otvor H 200

 

Nádrž je dodávaná len s nadstavcom na revízny otvor so zabudovaným T-kusom.  Vo väčšine prípadov je nutné uloženie nádrže hlbšie v závislosti od napojenia na kanalizačné potrubie tak potom je nutné dokupiť nadstavce pre predĺženie vstupných otvorov.

Nádrže pod označením BOLT - ŽUMPA sú vyrábane ako bezprietokové nádrže slúžiace na zachytávanie odpadových vôd. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Preto je veľmi dôležité si správne zvoliť veľkosť zbernej nádrže a je nutne myslieť aj na náklady spojené s vývozom nazbieraného obsahu nádrže. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nádrže
Hmotnosť: 51 kg
Dĺžka: 2 020 mm.
Šírka: 780 mm.
Výška: 1 190 mm.
Objem : 1 000 Litrov
Výška prítoku: 1 070 mm.
Prítok: 1 x DN110
Priemer revizného otvoru: 270 mm.
Priemer vstupnéh otvoru: 440 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie