Plastová bezodtoková nádrž BOLT - Žumpa 2500 Litrov

Kód: 2214
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
BOLT zb 2500
804 € / ks 670 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Podzemná monolitická, bezodtoková nádrž na zber odpadových vôd BOLT - ŽUMPA 2500 Litrov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podzemné nádrže pod označením BOLT - Žumpa sú plastové monolitické nádrže určené  na zber a skladovanie spláškovej vody s kapacitou 1 000, 2 500, 3 500, 5 000 a 7 000 Litrov. Nádrže sú vyrábané technológiou rotačného odlievania z PE čim vzniká jednoliaty – monolitický produkt, ktorý svojou konštrukciou bez spojov a zvarov garantuje dokonalú nepriepustnosť tekutín a je eliminované riziko uvoľnenia spojov alebo prasknutie  zvarov  a tým vytvorenie trhliny v plášti nádrže čím je zabránené úniku tekutín do pôdy. Nádrže svojím chemickým zložením garantujú chemickú stabilitu od nežiadúcich vplyvov od veľkého množstva látok, ktoré môžu byť v nádržiach zhromažďované. Kombinácia chemického zloženia s dostatočnou hrúbkou steny, ktorá je u každého produktu kontrolovaná pracovníkom kvality röntgenovou metódou, zabezpečuje dostatočnú pružnosť stien pri zaťažení alebo pri rozpínavosti materiálov vplyvom zmeny teplôt čim je garantovaná ich stabilita a bezproblémová prevádzka po dlhé roky.

 

Monolitická nádrž na zber splaškových vôd BOLT - ŽUMPA 2500, 3500, 5000 a 7000 litrov je určená pre zber odpadových vôd z obydlí, kde veľkosť sa volí podľa počtu osôb, intenzity využivania alebo podľa možnosti vyvoznej techniky. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Nádrže sa vyrábaji sprítokovým aj revíznym otvorom o priemere 440 mm.. Nádrž njeje prietoková a je vybavená vstupným otvorom s tesnením o veľkosti DN110, DN125 alebo DN160 ktorý je uložený v nadstavci prítokového otvoru a je nutné si pred objednaním vybrať z ponuky prítokových priemerov. Prítokové potrubie je už osadené v prítokovom nadstavci výrobcom a úlohou  užívateľa je len nádrž správne osadiť do výkopu a napojiť nádrž k prítoku a nádrž sa môže používať. 

V prípade potreby predĺženia otvorou pri hlbšom osadení nádrže, maximálne do hĺbky 60 centimetrov pod povrch terénu používame pre predĺženie oboch otvorov tieto nádstavce:

https://www.plastovenadoby.sk/nadstavce-k-nadrziam/predlzovaci-nadstavec-pre-nadrze-water-a-bolt/

      septik-1000-3

 

Nádrž je dodávaná len s prítokovým nadstavcom so zabudovaným prítokom aký si zákazník zvolí.  Vo väčšine prípadov je nutné uloženie nádrže hlbšie v závislosti od napojenia na kanalizačné potrubie tak potom je nutné dokupiť nadstavce pre predĺženie otvorov.

Nádrže pod označením BOLT - ŽUMPA sú vyrábane ako bezprietokové nádrže slúžiace na zachytávanie odpadových vôd. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Preto je veľmi dôležité si správne zvoliť veľkosť zbernej nádrže a je nutne myslieť aj na náklady spojené s vývozom nazbieraného obsahu nádrže. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezodtoková nádrže - žumpa
Hmotnosť: 97 kg
Dĺžka: 2 220 mm.
Šírka: 1 240 mm.
Výška: 1 680 mm.
Objem : 2 500 Litrov
Výška prítoku: 1 550 mm.
Prítok: DN110, DN125, DN160
Priemer revizného otvoru: 440 mm.
Priemer vstupnéh otvoru: 440 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: