Plastová bezodtoková nádrž BOLT - Žumpa 1000 Litrov

Kód: 2113
Novinka
3 hodnotenia
ZADARMOZADARMO
uni 1000 1
360 € / ks 300 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Podzemná monolitická, bezodtoková nádrž na zber odpadových vôd BOLT - ŽUMPA 1000 Litrov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podzemné nádrže pod označením BOLT - Žumpa sú plastové monolitické nádrže určené  na zber a skladovanie spláškovej vody s kapacitou 1 000, 2 500, 3 500, 5 000 a 7 000 Litrov. Nádrže sú vyrábané technológiou rotačného odlievania z PE čim vzniká jednoliaty – monolitický produkt, ktorý svojou konštrukciou bez spojov a zvarov garantuje dokonalú nepriepustnosť tekutín a je eliminované riziko uvoľnenia spojov alebo prasknutie  zvarov  a tým vytvorenie trhliny v plášti nádrže čím je zabránené úniku tekutín do pôdy. Nádrže svojím chemickým zložením garantujú chemickú stabilitu od nežiadúcich vplyvov od veľkého množstva látok, ktoré môžu byť v nádržiach zhromažďované. Kombinácia chemického zloženia s dostatočnou hrúbkou steny, ktorá je u každého produktu kontrolovaná pracovníkom kvality röntgenovou metódou, zabezpečuje dostatočnú pružnosť stien pri zaťažení alebo pri rozpínavosti materiálov vplyvom zmeny teplôt čim je garantovaná ich stabilita a bezproblémová prevádzka po dlhé roky.

 

Monolitická nádrž na zber splaškových vôd BOLT - ŽUMPA 1000 Litrov určená pre zber odpadových vôd z obydlí občasným využitím alebo obydlí s menším počtom osôb ako napríklad záhradne domčeky alebo víkendove chaty. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Nádrž sa vyrába so vstupným otvorom o priemere 440 mm. a revíznym otvorom o priemere 270 mm.. Nádrž njeje prietoková a je vybavená vstupným otvorom s tesnením o veľkosti DN110, ktorý je uložený v nadstavci revízneho otvoru. Vstupný otvor v revíznom nadstavci už osadený  výrobcom a úlohou  užívateľa je len nádrž správne osadiť do výkopu a napojiť nádrž k prítoku a nádrž sa môže používať. 

V prípade potreby predĺženia otvorom pri hlbšom osadení nádrže používame pre predĺženie otvorov tieto nádstavce:

                       Revízny otvor: Predĺžovaci nadstavec pre revízny otvor H 200

                      Vstupný otvor: Predĺžovaci nadstavec pre vstupný otvor H 200

septik-1000-3

 

Nádrž je dodávaná len s nadstavcom na revízny otvor so zabudovaným T-kusom.  Vo väčšine prípadov je nutné uloženie nádrže hlbšie v závislosti od napojenia na kanalizačné potrubie tak potom je nutné dokupiť nadstavce pre predĺženie vstupných otvorov.

Nádrže pod označením BOLT - ŽUMPA sú vyrábane ako bezprietokové nádrže slúžiace na zachytávanie odpadových vôd. Nazbieraný osah spláškových vôd je nutné odčerpávať za pomoci vyvozného vozidla a následne zlikvidovať na miestách pre likvidáciu tohto odpadu určených. Preto je veľmi dôležité si správne zvoliť veľkosť zbernej nádrže a je nutne myslieť aj na náklady spojené s vývozom nazbieraného obsahu nádrže. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezodtoková nádrže - žumpa
Hmotnosť: 51 kg
Dĺžka: 2 020 mm.
Šírka: 780 mm.
Výška: 1 190 mm.
Objem : 1 000 Litrov
Výška prítoku: 1 070 mm.
Prítok: 1 x DN110
Priemer revizného otvoru: 270 mm.
Priemer vstupnéh otvoru: 440 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: