Nadzemná nádrž na dažďovú vodu AQUATOWER - BAZALT - 500 Litrov

Kód: 2164
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
aquatower0 5
240 € / ks 200 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Voľne stojaca nádrž so zabudovanou filtráciou na zber a retenciu dažďovej vody AQUATOWER BAZALT 500 Litrov. Monolitická nádrž  má moderný vzhľad a je vyrobená ako MONOBLOK technológiou rotačného odlievania plastov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Voľne stojace nádrže AQUATOWER v objemoch 500, 1 000, 1 500 a 2 000 sú nadzemné nádrže určené  na zber a retenciu dažďovej vody zo striech. Nádrže valcovitého tvaru z UV stabilného materiálu s napodobením kameniva budú vkusným a zároveň praktickým doplnkom do vašej záhrady alebo predzáhradky. Zberom a následným využitím dažďovej vody odbremeňujeme kanalizačné systémy, správame sa ekologický k vodným zdrojom a v neposlednom rade aj šetrime prostriedky vynaložené na vodné a stočné.

Nádrže AQUATOWER sú vyrábané so zabudovaným filtračným košom na zachytávanie nečistôt zo strechy a zvodov pre vyššiu čistotu a kvalitu zadržiavanej vody. V hornej časti nádrží sú umiestnené 4 výstupy s otvormi slúžiacimi pre možnosť ukotvenia nádrži proti prevráteniu pri silnom vetre alebo nežiaducom náraze.

AQUATOWER_1

Nádrže je možné zapájať do série a tým si vytvárať väčšiu zásobu vody pre ďalšie použitie vo vašej záhrade. Nádrže majú jeden vstup o priemere DN90 ale po individuálnych úpravách je možné tento vstup zväčšovať. Pre vytvorenie prepadových výstupných otvorov sú určené 4 plochy po obvode nádrže aby bolo možné vytvoriť výstup v smere ktorý Vám bude vyhovovať. V dolnej časti nádrže sú umiestnené dva otvory so zabudovaným kovovým šraubovaním určené pre napojenie prevádzkového a vypúšťacieho ventilu

AQUATOWER

  Skladba monolitickej nádrže AQUATOWER:

AQUATOWER_Popis

Dodatočné parametre

Kategória: Voľne stojacé nádrže na dažďovú vodu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 25 kg
Objem: 500 Litrov
Celková výška: 1 250 mm.
Výška prítoku: 1 160 mm.
Priemer: 780 mm.
Priemer revizného otvoru: 320 mm.
Objem filtračného koša: 12 Litrov
Výška výpustu: 400 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: