Filtračná šachta na dažďovú vodu

Kód: 2078
Tip
20 hodnotení
60 € / ks 50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Filtračná šachta na dažďovu vodu so zabudovaným filtračným košom pre zber nečistôt zo strechy a odkvapov pre prečistenie zberanej dažďovej vody od hrubých nečistôt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastová filtračná šachtička z pevného polyetylénu so zabudovaným sitovým košom na zachytenie hrubých nečistôt zo striech a odkvapov napríklad lístia, ihličia, machov alebo vtačích hniezd. Očistením dažďovej vody od hrubých nečistôt zvyšujeme kvalitu zberanej dažďovej vody v nádržiach  a chránime tak aj celý zberný systém ale aj čerpadlo pred prípadným upchatím nečistotami vpustenými do zberných nádrží.

Šachtička je vybavená cca. 5 litrovým sitovým košom s plastovým úchytom pre lepšiu manipuláciu s košom a plastovým poklopom so skrutkami pre zabezpečenie proti nežiaducemu vniknutiu. Šachtičku je nutné pravidelne kontrolovať a vyprázdňovať kôš aby nedochádzalo k naplneniu a upchatiu sita koša a tak k znefunkčneniu filtračnej šachtičky.

Dostatočne veľký kôš oproti iným vpúšťam s lapačmi nečistôt pripojenými na žľabové zvody zabezpečuje to, že nemusíte tak často kontrolovať šachtu a nedôjde tak skoro k upchatiu a znefunkčneniu odtokového systému.

 

dropFILTER_5

Filtračná šachta je vybavená dvomi možnými vstupmi DN110 a dvomi možnými výstupmi DN110, ktoré sú pevne uzatvorené a odrezaním uzáveru si volíte sami koľko a ktoré vstupy a výstupy Vám vyhovujú a budú funkčné ďalej ich jednoducho napojíte na prítokový a odtokový systém za pomoci zahŕdlenia s tesniacou gumou na jednotlivých prvkov kanalizačného systému. 

Šachtičku je tak možné napájať na jeden zvod alebo je možné umiestniť ju medzi dva zvody a napojiť oba naraz. Taktiež je možné napojiť odvod na dve vetvy podľa potreby.

dropFILTER_1

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo K Nádržiam
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.1 kg
Dĺžka: 470 mm
Šírka: 320 mm
Výška: 500 mm
Priemer otvoru: 305 mm
Objem Sita: 5 Litrov
Priemer sita: 200 mm
Prítok: 2 x DN110
Odtok: 2 x DN110

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: