Upozornenie!!! Objednávky vytvorené od 10. 08. budú z dôvodu KRÁTKEJ dovolenky vybavované od pondelka 15.08.. Ďakujeme za porozumenie.

Prečerpavacia šachta PS600/2350

Kód: 2200
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
ps600 2350 graphic
384 € / ks 320 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
25.8.2022

Prečerpávacia šachta PS600/2350 bez poklopu na zachytenie dažďovej  alebo odpadovej vody pre potreby prečerpania o objeme 615 litrov, montážnej výške od 2130 do 2350 mm.,  vnútornom priemere zádržnej časti 600 mm. a vonkajšom priemere 690 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečerpávacie šachty pre projekty s občasným alebo menším prísunom tekutín, ktoré sú sústreďované v zbernej časti šachty a následne odčerpané automatickým čerpadlom do vyšších polôh za účelom prekonania výškových rozdielov kedy nie je možné dopraviť tekutinu na požadované miesto samospádom.

Monolitické prečerpávacie šachty o objeme zbernej nádoby celkovou výškou 1100, 1350, 1600, 1850, 2100, 2350, 2600, 2850 alebo 3100 mm o objeme od 210 litrov až po 850 litrov s vnútorným priemerom vstupného otvou 600 mm a vonkajším priemerom 690 mm. Prečerpavacie šachty sú uzatvorené pochôdzným dvojvrstvovým poklopom, ktorý však nieje súčasťou šachty ale musí sa doobjednať. 

Pred osadením šachty je nutné stanoviť výšku šachty a následne vybrať šachtu s hraničnými rozmermi osadenia do ktorých sa zmestí stanovený rozmer nakoľko hrdlo šachty sa pri stanovení konečnej výšky terénu nepredĺžuje ale skracuje, preto je potrebné poznať priblížnu výšku šachty.

ps600-nahlad

 

Prečerpávacie šachty alebo séria za sebou prepojených prečerpávacích šácht slúži na prečerpávanie tekutín z nižších polôh do vyšších miest pre odvedenie do kanalizácie alebo do zbernej nádoby, žumpy za účelom zberu a následného odvozu, alebo do zberných nádob pre ďalšie očistenie – septik alebo čistička. Využitie majú aj pri rôznych projektoch kde nie je možné tekutinu smerovať z rôznych dôvodov samospádom alebo potrebujeme zabezpečiť cirkuláciu tekutiny v danom projekte – napr. záhradné jazierka.

Prečerpávacie šachty sú vyrábané technológiou rotačného odlievania z PE čim vzniká jednoliaty – monolitický produkt, ktorý svojou konštrukciou bez spojov a zvarov garantuje dokonalú nepriepustnosť tekutín a je eliminované riziko uvoľnenia spojov alebo prasknutie  zvarov  a tým vytvorenie trhliny v plášti šachty čím je zabránené úniku tekutín do pôdy. Šachty svojím chemickým zložením garantujú chemickú stabilitu od nežiadúcich vplyvov od veľkého množstva látok, ktoré môžu byť v šachtách zhromažďované. Kombinácia chemického zloženia s dostatočnou hrúbkou steny, ktorá je u každého produktu kontrolovaná pracovníkom kvality röntgenovou metódou, zabezpečuje dostatočnú pružnosť stien pri zaťažení alebo pri rozpínavosti materiálov vplyvom zmeny teplôt čim je garantovaná ich stabilita a bezproblémová prevádzka po dlhé roky.

Poklop pre prekrytie šachty:

https://www.plastovenadoby.sk/prislusenstvo-k-nadrziam/plastovy-poklop-pre-sachty/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prečerpavacie šachty PS600
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 44 kg
Celková výška: 2350 mm.
Objem zádržnej časti: 615 Litrov
Priemer otvoru: 600 mm.
Vonkajší priemer: 690 mm.
Minimálna výška osadenia: 2130 mm.
Maximálna výška osadenia: 2350 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie