Prečerpavacia šachta PS600/1600
Kód: MP2197
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
sp600 1600 grafika
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
Prečerpávacia šachta PS600/1600 na zachytenie dažďovej  alebo odpadovej vody pre potreby prečerpania o objeme 385 litrov, montážnej výške od 1380 do 1600 mm.,  vnútornom priemere zádržnej časti 600 mm. a vonkajšom priemere 690 mm bez poklopu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Monolitické prečerpávacie šachty o objeme zbernej nádoby celkovou výškou 1100, 1350, 1600, 1850, 2100, 2350, 2600, 2850 alebo 3100 mm o objeme od 210 litrov až po 850 litrov s vnútorným priemerom vstupného otvou 600 mm a vonkajším priemerom 690 mm. Prečerpavacie šachty sú uzatvorené pochôdzným dvojvrstvovým poklopom, ktorý však nieje súčasťou šachty ale musí sa doobjednať.
ps600-nahlad
Poklop pre prekrytie šachty:
https://www.plastovenadoby.sk/prislusenstvo-k-nadrziam/plastovy-poklop-pre-sachty/
Dodatočné parametre
Kategória: Prečerpavacie šachty PS600
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 30 kg
Celková výška: 1600 mm.
Objem zádržnej časti: 385 Litrov
Priemer otvoru: 600 mm.
Vonkajší priemer: 690 mm.
Minimálna výška osadenia: 1380 mm.
Maximálna výška osadenia: 1600 mm.