Plastový náhrobok - Sivý Granit

1 hodnotenie
149 € / ks 149 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.9.2021

Plastový náhrobok ako dočasná alebo trvalá obruba nadzemnej časti hrobu v prevedení napodobeniny kamenného náhrobku. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastová napodobenina kamenného náhrobku je lacná a pekná varianta dočastného upravenia hrobu do času vybudovania kamenného pommníka, alebo je to lacnejšia varianta konečného upravenia hrobu s neobmedzenými možnosťami reálizácie vzhľadu hrobu. Funkciou náhrobku je okrem srkrášlenia aj spevnenie nadzemnej časti hrobu a hlavne zabránenie zosuvaniu a vymývaniu zeminy z nadzemnej časti hrobu.

Samotnú realizáciu zvladnete aj sami a pri realizácií môžete použíť vlastnú kreativitu pre vyzdobenie vzhľadu hrobu. Vrchnú časť môžete osiať trávou alebo rôznými kvetinami, taktiež môžete použíť aj materiály menej náročné na údržbu a to napríklad: koberec z umelého trávnika, rôzne druhy kamnienkov alebo drevenej štiepky vo farbách a kombináciách podľa vlastnej kreativity.

Plastový náhrobok je vyrobený z kvalitného plastu a má robusnú konštrukciu s dvomi stredovými spevňujucími pruhmi čím je zabezpečená pevnosť a stabilita hrobu proti rozťahovaniu plášťa náhrobku pod ťarchov zeminy nadzemnej časti hrobu. Použitím kvalitných surovín je zabezpečená stálosť farieb a vzorov a to najmä proti vyblednutiu farieb od slnečného žiarenia a taktiež je náhrobok dostatočne pružný aby odolal vysokým aj nízkym teplotám a najmä vysokým teplotným výkyvom. Povrchová úprava je hladká čo zabezpečuje jednoduchú údržbu a čistenie. 

Rozmery náhrobku: Dĺžka = 170 cm., Šírka = 73 cm. a Výška = 32 cm.

Hmotnosť náhrobku: 17,1 kg.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pohrebníctvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: