Plastová nádoba na posypový materiál - Oválna 250 litrov - Zelená

Kód: 2265
Neohodnotené
288 € / ks 240 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Plastová nádoba na posypový materiál s uzamykateľným poklopom - Oblá – Zelená - objem 250 litrov o rozmeroch(DxŠxV): 110x82x66 centimetrov na 360 kg posypového materiálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oválna plastová nádoba na posypový materiál s je vyrobená z kvalitného polyetylénu ako jednoliatý odliatok s otvarateľným poklopom s možnosťou uzamykania. Oválne nádoby na posypový materiál sa vyrábajú v štyroch veľkostiach  70, 150, 250 a 400 Litrov a v troch dostupných farbách - Žltá, Modrá a Zelená.

Nádoby v žltej farbe sa primárne používaju na uloženie posypového materiálu v blízkosti miest kde sa v zimných mesiacoch šmýka automobilom ale aj peším, ale je možné na tento účel použíť aj nádoby modré alebo zelené, ktoré sa kvôli svojej farbe častejšie používajú v záhradách, školách, alebo iných miestách pre uloženie iných materiálov alebo vecí, ktoré chceme chrániť pred dažďom  alebu uložiť mimosezónne a farbami vytvoria v danom prostredí pekný doplnok aj s možnosťou uamykania vysiacím zámkom.

Oválne nádoby s uzamykateľným poklopom sú konštruované tak aby ich bolo možné jednoducho prepravovať za pomoci paletového alebo vysokozdvižného vozíka. Pri 400 litrových modeloch je možné v spodnej časti vyrezeť, v predvylisovanej časti nádoby, otvor pre vyberanie posypového materiálu pri fixnom uložení nádoby na kritickom mieste, kde sa často šmýka.

Materiál je dostatočne pružný, odolný a UV stabilný aby odolal tlaku na steny pri manypulácií s posypom alebo celou nádobou a ochranil obsah nádoby aj pri silných mrazoch a samozrejme nestratil farbu pri slnečnom žiarení. 

Použitie:

  • Poľovníctvo – pomôcka pri preprave veci súvisiacimi s poľovníctvom a uskladnenie krmivá
  • Záhradníctvo – uskladnenie rôznych pomôcok a vybavenia pre záhradkárov
  • Sklady – uskladnenie, selekcia a manipulácia rôznych druhov materiálov
  • Rôzne využitie podľa vlastných potrieb a vhodnosti použitia

 

Kladka nie je súčasťou plastovej nádoby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové nádoby na posypový materiál - Oválne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16.4 kg
Dĺžka: 1 100 mm.
Šírka: 820 mm.
Výška: 660 mm.
Objem: 250 Litrov
Nosnosť: 360 kg.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: