Predlžovací Nadstavec Pre Vstupný Otvor Dvojplašťový H 200

Kód: 2092
Neohodnotené
55,20 € / ks 46 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Plastový dvojplášťový predlžovací nadstavec o výške 200 mm pre vstupný otvor UNI nádrži o objeme 2000, 3000, 4000, 5000 litrov a vsakovacie zvony so vstupným otvorom. Slúži na predĺženie otvoru pri hlbšom uložení nádrže a zvonu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pevný dvojplašťový predlžovací nadstavec o vonkajšom priemere 650 mm. a priechodnosťou 505 mm. pre nádrže na predĺženie vstupného otvoru pri hlbšom osadení nádrže. Nadstavec sa ukladá na hranu vstupného otvoru nádrže namiesto poklopu a následne sa obsype zeminou a po dokončení obsypu po spodnú vonkajšiu hranu vrchu nadstavca sa na nadstavec priskrutkuje poklop do vopred predvŕtaných dier. Nadstavec má 5 centimetrové presahy čo zaručuje stabilne uloženie a presahy zároveň zabraňujú vnikaniu vody do vnútra nádrže.

Dvojplašťové nadstavce majú menšiu prechodnosť ako jednoplášťové. Dvojplášťové nadstavce vďaka vysokej pevnosti dosiahnutou dvomi stenami sú vhodné pre uloženie až do hĺbky 1m, kde jednoplášťové je vhodné ukladať maximálne do hĺbky 60 centimetrov. Oba nadstavce sú medzi sebou kompatibilné a je možné ich navzájom kombinovať.

V prípade, použitia nadstavcov na vytvorenie nejakej podzemnej šachty alebo pri použití na predĺženie rôzných iných nádrži alebo šácht je možné prekrytie otvoru plným alebo prechodovým pochôdzným poklopom pre nádrže UNI o vonkajšom priemere 640 mm.

 

https://www.plastovenadoby.sk/prislusenstvo-k-nadrziam/plastovy-poklop-pre-nadrze-uni/

https://www.plastovenadoby.sk/prislusenstvo-k-nadrziam/poklop-pre-nadrze-uni-s-prechodovym-pripojenim/

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nádstavce k nádržiam
Hmotnosť: 4 kg
Celková výška: 250 mm
Výška predlženia: 200 mm
Vonkajší priemer: 650 mm
Vnútorný priemer: 500 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: