Plastový Poklop Pre Šachtičky A Revízny Otvor

Kód: 2148
Neohodnotené
24 € / ks 20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Plastový poklop pre revízne otvory nádrží, filtračnej a rozdeľovacej šachtičky a pre predĺžovacie nadstavce. Nepochôdzný odoberateľný uzáver pre revízne otvory o priemere 350 mm a hrúbke 10 mm. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastový nepochôdzný poklop pre revízne otvory nádrží, poklop pre filtračnú šachtu na dážďovú vodu a pre rozdeľovaciu šachtičku. Poklop sa poúživa aj na predĺžovacie nadstavce, ktoré slúžia na predĺženie revíznych otvorov nádrží, filtračnej a rozdeľovacej šachtičky, v prípade nutnosti uloženia hlbšie pod úroveň terénu v dôsledku spádového tečenia tekutín v potrubí. 

Filtračná-šachta-na-dažďovú-vodu-9Poklop je okrúhleho tvaru o vonkajšom priemere 350 mm. s bočnými ušami s dierami pre prichytenie poklopu k telu nádrže, šachty alebo nadstavca. Poklop sa prichytáva za pomoci dvoch skrutiek M8 do vlysovanej matite v tele   objektu ku ktorému sa poklop prichytáva.

Plastovým poklopom v kombinácií s predĺžovacími nadstavcami je možné vytvoriť aj revíznu šachtu pre podzemné zariadenia, ktoré musia byť uložené pod úrovňou terénu a potrebujeme mať k ním zabezpečený prístup pre ich správu.

Nadstavce-pre-revízny-otvor-a-šachtičky-2

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nádrže
Hmotnosť: 0.58 kg
Výška: 10 mm.
Celková šírka: 380 mm.
Priemer: 350 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: