Nosná konštrukcia na plastové sklzy - maľovaná

Kód: 2119
Neohodnotené
108 € / ks 90 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024

Maľovaná nosná konštrukcia na plastové sklzy pre ukotvenie do stavebného otvoru, uloženie sklzu s násypkou a zavesenie základných plastových sklzov pomocou reťazí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maľovaná oceľová konštrukcia pre ukotvenie transportného potrubia do stavebného otvoru. Po prispôsobení a ukotvení nosnej konštrukcie do stavebného otvoru sa do nej vkladá sklz s násypkov, ktorý v nej drží za pomocí plastových dorazov na tele sklzu. Následne sa zospodu nasúvajú na sklz s násypkou základné sklzy, ktoré sa zavesia do oceľových ôk na nosnej konštrukcí za pomocí reťazí a karabiniek, ktoré sú súčasťou základného sklzu. Nosná konštrukcia je namaľovaná základnym náterom, na ktorý si viete naniesť vrchný náter v požadovanej kvalite a farbe

Zmontované dopravné potrubie môže byť kolme na podlahu len v prípade prepravovania ľahkých a sypkých materiálo ako napr. obylie alebo piloviny. V prípade ak sa jedná o materiály ako je stavená suť musí byť potrubie uložené pod nejakým uhlom  tak aby sa prepravovaný materiál kĺzal a nie voľne padal. Voľbou úhla vieme čiastočne ovplyvniť aj rýchlosť prepravy tovarov v potrubí, avšak úhol nesmie byť príliž veľky aby prepravovaný materiál v potrubí nebol brzdený. Doporučuje sa dopravné potrubie upevniť na každých 10 m potrubia o pevnú konštrukciú (lešenie), alebo o budovu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové sklzy na stavebnú suť
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: