Dvojkolesový plastový fúrik 290 Litrov - Zelený

Kód: 2043
Neohodnotené
144 € / ks 120 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Dvojkolesový hospodársky fúrik s plastovou korbou o objeme 290 litrov, ktorá je upevnená a podopretá pevnou kovovou konštrukciou s nafukovacími kolesami s priemerom 40 cm s maximálnou nosnosťou 200 kg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najväčší hospodársky fúrik na trhu s objemom korby až 290 litrov a pri navrstvení objemu nákladu až do objemu 340 litrov s maximálnou nosnosťou až 200 kg. Fúrik je určený na prepravu ľahších materiálov vo väčších objemoch tam kde preprava nie je možná za pomoci dopravných prostriedkov. Dvojkolesový fúrik s nafukovacími kolesami a nízkou hmotnosťou je vhodný na prepravu materiálov aj po nespevnených plochách ako sú nádvoria, sady alebo trávniky, kde je celkové zaťaženie rozložené na dve nafukovacie kolesá a tak nedochádza k zabáraniu kolies do podložia a tým nedochádza k jeho poškodeniu. Výhodou objemnej korby je možnosť naložiť väčšie množstvo nákladu a tým znížiť frekvenciu prepravu čo zefektívňuje prácu a šetrí čas.

 Veľkoobjemna plastová korba je vyrobená z kvalitných materiálov čím je dostatočne pevná a zároveň pružná aj pri nižších teplotách. Korba je uložená na pevnom kovovom ráme, ktorý je ohýbany z jedného kusa a v spodnej časti je spevnený kovovou platňou ku ktorej je prichytená plastová korba. Kovový rám je ošetrený práškovým náterom v červenej farbe. K rámu je privarená pevná oceľová os o priemeru 20 mm na ktorú sú nasadené nafukovacie kolesa o priemere 400 mm s ložiskovým uložením pre dokonalé valenie kolies. Na rukoväte sú naložené ergonomické plastové rúčky vo farbe korby pred ktorými je na vonkajšej strane navarený kovový výstupok pre ochranu rúk pred zranením.

Fúrik je vhodný najmä na prepravu ľahkých a objemných materiálov ako sú napríklad: seno, slama, lístie, piliny, tráva a iné ľahšie materiály, ktoré je nutné prepravovať vo väčších objemoch. Použitie fúrika je najmä vo farmárstve, sadovníctve, vinohradníctve, samosprávach pri preprave trávy po kosení alebo upratovaní lístia a iných ľahkých materiálov.

Dodatočné parametre

Kategória: Plastový dvojkolesový fúrik 290 L
Hmotnosť: 28 kg
Dĺžka: 1 700 mm
Výška: 860 mm
Šírka: 1 040 mm
Objem: 290 Litrov
Nosnosť: 200 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: